Rezerwacja Online
Polski English Deutsch Facebook

Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim

Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim jest wyprawą pięcioma meandrami, przecinającymi góry Bardzkie, odsłaniając skały wysokie na kilkanaście metrów. Lasy schodzą swą zielenią do samej rzeki, łąki swymi kolorami i  zapachem zapierają dech w piersi. To wszystko w ciszy zmąconej tylko śpiewem ptaków, szumem drzew i pluskiem wody. Jednym zdaniem Przełom Bardzki-cud Sudetów. Spływy pontonowe są doskonałą formą spędzenia czasu wolnego. Pontony przez nas oferowane są na tyle bezpieczne by mogły na nich pływać nawet osoby bez doświadczenia na wodzie. Trasa Nysa Kłodzka-Przełom Bardzki przy odpowiednio niskim stanie wody jest proponowana nawet dla rodzin z dziećmi, dla osób starszych ale też ludzi szukających spokoju i  relaksu.

Organizacja
Decydując się na spływ proponujemy przyjechać na przystań do Barda (ok 15km od Polanicy w kierunku Wrocławia, tu zostawiają Państwo swoje auto na parkingu. Po dobraniu sprzętu (kamizelki, pagaje, ponton) wsiadamy w  nasze auta i jedziemy do miejscowości Młynów, gdzie na miejscu przeprowadzamy szkolenie z zakresu pływania na pontonie, zasad bezpieczeństwa i w drogę. Trasa ma 15 km a spływ trwa od 2,5 do 3,5 godz. Dopływają Państwo do Barda gdzie zdają sprzęt na przystani. Na miejscu mamy dogodne miejsce na ognisko gdzie można odpocząć po spływie.

Cennik:
Koszt spływu to 35,- osoba dorosła, 30,- dziecko do 15 roku. W cenie transport z Barda z przystani w górę rzeki do miejscowości Młynów. Spływ z przewodnikiem instruktorem 70,- osoba w cenie ubezpieczenie nnw na 100.000. 

Dla Gości Pensjonatu Villa Polanica specjalne zniżki. Więcej szczegółów w Recepcji.
Kontakt: Ski-raft Bardo  tel. +48 606 98 78 24